Čo mužov znervózňuje pri sexe

sex
thinkstockphotos
reklama:

To, že sú muži v každom smere súťaživí, už dobre vieme. Čo ich však znervózňuje a ovplyvňuje ich sexuálny výkon?

1. Veľkosť ich „pýchy“

 

Každý chlap je citlivý na svoje mužské prirodzenie a rád by sa pochválil tým, že na ňom príroda nešetrila. Preto je porovnávanie si veľkostí svojich penisov v sprche bežnou súčasťou väčšiny z nich. Som priemer či podpriemer? Takýmto „prieskumom“ sa vie ľahko sám zaradiť do správnej skupiny.

2. Množstvo spermií počas vyvrcholenia

 

Žiaľ veľkosť ich pýchy nie je jedinou záležitosťou, ktorá ich dokáže vyviesť z miery. Najnovšie štúdie totiž zistili, že muži v neposlednom rade dbajú aj na množstvo spermií, ktoré dokážu pri sexuálnom styku vyprodukovať.

Čítajte aj: Ako zviesť muža sexi otázkami?

Práve tento aspekt vraj ovplyvňuje sexuálne sebavedomie mužov rôznych vekových kategórií a množstvo spermií, ktoré z nich vychádza, má veľký vplyv na ich spokojnosť. Toto množstvo sa pritom vekom postupne mení a znižuje.

Prečo mužom tak veľmi záleží na množstve vyprodukovaných spermií?

Sú presvedčení o tom, že kvantita je zárukou kvalitného sexu. Pritom údajne by v priemere mal muž počas jedného orgazmu vyprodukovať také množstvo semena, ktoré by dokázalo naplniť jednu čajovú lyžičku, až viac. To, však ovplyvňuje aj fakt, kedy mal muž naposledy pohlavný styk ako aj jeho vek.

3. Sexuálny výkon

 

Jediný negatívny komentár na adresu výkonu muža v posteli ho môže znervózniť a poznačiť na veľmi dlhú dobu. Pokiaľ teda nechcete, aby sa sexu s vami vyhýbal, dávajte si pozor na to, čo hovoríte! Ak nemal svoj deň, radšej si zahryznite do jazyka a tvárte sa, že sa nič nedeje.

Čítajte aj: 7 znakov, že máte zlý sex!

Muži si dávajú na svojom výkone a spokojnosti partnerky záležať a už jedna zlá skúsenosť ho môže zožierať až tak, že vyústi do sexuálnej dysfunkcie. Preto sa držte zásady „Opatrne so slovami“ .

4. Skutočný orgazmus alebo nie?

 

Pre muža niet väčšieho zadosťučinenia ako pocit, že sa mu partnerka zvíja od rozkoše v náručí a on sa cíti ako majster sveta. Znervózňuje ich však fakt, či je náš orgazmus naozajstný alebo sme len také skvelé herečky.

Takmer žiaden chlap nedokáže rozoznať, kedy klameme a kedy si naozaj vychutnávame orgazmový ošiaľ. Možno keby naozaj poznali pravdu, boli by nervózni oveľa častejšie…

4. marca 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod