Doplnky: Záruka skvelého štýlu!

Doplnky. Záruka skvelého štýlu!
shutterstock.com
reklama:

Máte problém kombinovať oblečenie? Nie ste si istá, či ste dobre zladená? Oblečte sa jednoducho a vyberte si vhodné doplnky. Výsledok bude perfektný!

Nie ste ani prvá, ani posledná, pokiaľ máte problém dobre sa zladiť a nie ste si istá, čo sa k čomu hodí. Máme pre vás radu na nezaplatenie. Držte sa jednoduchosti v oblečení a radšej siahnite po výraznejších doplnkoch. Ak si zvolíte obyčajné čierne šaty alebo rifle a tielko, viete to perfektne doladiť.

Kabelka

Doplnok číslo jedna. Stále ju nosíme, a preto sa zamerajte na zaujímavé vzory alebo výrazné farby. Jednoduchému štýlu dodajú šmrnc a zvýraznia ho. Listové kabelky do ruky, alebo väčšie prevedenia voľte v závislosti od toho, kam sa chystáte.

Doplnky. Záruka skvelého štýlu!
shutterstock.com

Topánky

Topánky a kabelka už v dnešnej dobe nemusia spolu ladiť farebne. Môžete, ale viete sa aj odkloniť. Ak napríklad zvolíte čierne šaty a ružovú kabelku, kľudne siahnite aj po strieborných topánkach, Samozrejme, aj samotná zložitosť doplnku je veľmi dôležitá. Hlavne ich neprekombinujte.

Doplnky. Záruka skvelého štýlu!
shutterstock.com

Slnečné okuliare pre váš sexappeal

Slnečné okuliare

Sú skvelým spoločníkom pre každodenné nosenie a vhodný model vie výborne oživiť váš outfit. Či máte na sebe sveter alebo plavky, je to v zásade jedno. Okuliare dotvárajú imidž.

Trendy klobúky, ktoré vás ochránia pred slniečkom

Klobúk, šiltovka

Na leto vhodná forma oživenia vašej vizáže je doplnok určený pre ochranu hlavy pred slnkom. Klobúky sú krásnym doplnkom v elegantnejšej aj športovejšej verzii.

Šiltovke sa poteší mnoho mladých dievčat, pretože obchody sú plné najrôznejších prevedení. S kamienkami, farebné, kvetované, tigrované, s nápismi, skrátka široký výber možností.

Fotoalbum k článku:

21. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod