Jana Kirschner je dvojnásobnou matkou

Festival Pohoda 2014
Speváčka Jana Kirschner počas vystúpenia na 18. ročníku multižánrového festivalu Bažant Pohoda. Trenčín, 12. júl 2014 2 SITA/Jozef Jakubčo
reklama:

Tridsaťšesťročná interpretka dnes v Londýne porodila druhého potomka, pre ktorého s partnerom Eddiem Stevensom ešte nemajú vybraté meno.

Slovenská speváčka Jana Kirschner sa dnes o 10:00 stala dvojnásobnou matkou. Tridsaťšesťročná interpretka porodila v londýnskej Queen Charlotte’s and Chelsea Hospital dievčatko, ktorému spolu s partnerom, hudobným producentom Eddiem Stevensom zatiaľ nevybrali meno. “Bolo to fantastické. Malá má 3,44 kilogramu a je to krásna, zdravá žena. Mien máme pripravených niekoľko. Uvidíme, ako sa prejaví,” uviedla pre portál Topky.sk speváčka. Dieťatko prišlo na svet prirodzenou cestou.

Jana Kirschner vydala albumy ako V cudzom meste (2000), Pelikán (2002), Veci čo sa dejú (2003), Shine (2007), Krajina Rovina (2010), Moruša: Biela (2013) a Moruša: Čierna (2014).

Na konte má hity Modrá, Žienka domáca, Pokoj v duši či Bude mi lehká zem, na ktorom spolupracovala s Michalom Horáčkom a Petrom Hapkom. S anglickým hudobníkom Eddiem Stevensom má aj trojročnú dcéru Matildu Janušku.

Informácie pochádzajú z webstránky www.topky.sk a archívu agentúry SITA.

9. januára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA