Jennifer Hudson zverejnila klip ku skladbe I Can’t Describe

Jennifer Hudson
Jennifer Hudson SITA/AP
reklama:

Pieseň bude súčasťou jej pripravovanej tretej štúdiovky, ktorá však zatiaľ nemá názov.

Americká speváčka a herečka Jennifer Hudson zverejnila videoklip k novej skladbe s názvom I Can’t Describe (The Way I Feel), v ktorej hosťuje rapper T. I..

V takmer štvorminútovom videu tancuje 32-ročná Hudson v obklopení do pol pása vyzlečených mužov, zatiaľ čo v ďalších záberoch si 33-ročný T. I. užíva spoločnosť polonahých žien.

Samotná pieseň bude súčasťou speváčkinej pripravovanej štúdiovky, ktorá by mala vyjsť ešte v tomto roku, no zatiaľ nemá názov. Hudson vraj na novom albume spolupracovala aj so spevákom R. Kellym či rapperom a producentom Timbalandom.

Jennifer Hudson sa stala známou v roku 2004 ako finalistka tretej sezóny speváckej súťaže American Idol. Na konte má zatiaľ dva štúdiové albumy – Jennifer Hudson (2008) a I Remember Me (2011).

Jej filmovým debutom bol muzikál Dreamgirls (2006), ktorý jej v roku 2007 vyniesol Oscara, Zlatý glóbus, cenu BAFTA, Critics’ Choice Movie Award i Screen Actors Guild Award za herecký výkon vo vedľajšej úlohe.

Následne si zahrala tiež v snímkach Sex v meste: Film (2008) alebo Múr nárekov (2008). Od novembra 2013 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

24. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA