Justin Bieber: Ľudia sú blázni. Som super voľný!

Justin Bieber
Justin Bieber - 80 miliónov dolárov SITA/AP
reklama:

Jeho nová známosť je vraj iba kamarátka.

Kanadský spevák Justin Bieber netvorí pár s modelkou Hailey Baldwin, s ktorou počas ostatných týždňov trávil veľa času. Dvadsaťročný rodák z kanadského Londonu to odkázal prostredníctvom služby Instagram. “Ľudia sú blázni. Som super voľný a toto je moja dobrá priateľka. Ak by to bolo inak, vedeli by ste to,” napísal k spoločnej fotografii s dcérou herca a režiséra Stephena Baldwina.

Dúfam, že toto vysvetľuje všetko. Klebety sú hlúpe!” vyjadrila sa následne na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter 18-ročná modelka, ktorá vzťah s Bieberom poprela už skôr. “Poznám ho asi od trinástich. Odvtedy sa z nás stali dobrí priatelia. Sme si blízki, nič viac za tým nehľadajte,” povedala 7. decembra pre reláciu E! News.

Justin Bieber, ktorý je okrem hudby známy aj početnými problémami so zákonmi, vydal v roku 2009 EP nahrávku My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011) a Believe (2012).

Na konte má napríklad aj kompilácie My Worlds: The Collection (2010) a Journals (2013). Spevák, ktorého hitmi sú skladby ako Baby (feat. Ludacris) či Boyfriend, stihol počas kariéry získať okrem iného jednu BRIT Award, jedenásť Billboard Music Awards, sedem American Music Awards, pätnásť Teen Choice Awards a dve nominácie na Grammy.

Informácie pochádzajú z webstránok www.people.com, www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

16. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA