Kevin Jonas sa stal otcom

Kevin Jonas
Kevin Jonas a manželka Danielle SITA/AP
reklama:

Jeho prvá dcéra Alena Rose prišla na svet v nedeľu 2. februára.

Americký hudobník a herec Kevin Jonas a jeho manželka Danielle privítali v nedeľu 2. februára na svete svoju prvú dcéru Alenu Rose.

Nesmierne sa tešíme z narodenia Aleny Rose Jonas. Je to zlatíčko! Nemôžeme byť už viac nadšení z budovania spoločnej rodiny. Chceme sa poďakovať našej rodine a priateľom za ich lásku a podporu a našim fanúšikom za všetky ich priania,“ uviedli čerství rodičia vo vyhlásení pre reláciu E! News.

Milujem ju,“ dodal 26-ročný spevák deň po narodení dcéry prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.

Dvojica nemala pred fanúšikmi počas tehotenstva takmer žiadne tajnosti a pribežne sa s nimi delila o mnohé detaily súvisiace s tehotenstvom a priebehom pôrodu. Nevynechali ani informáciu o pohlaví spoločného dieťaťa.

Mnohé celebrity dlho skrývajú tehotenstvo a držia všetko v tajnosti. Prečo? Je to nesmierne radostný čas, o ktorom rozprávame svetu a z ktorého sa chceme tešiť!“ povedal Jonas pre magazín Fit Pregnancy.

Kevin Jonas sa preslávil ako člen súrodeneckej formácie Jonas Brothers, ktorá však v októbri minulého roka oznámila koniec činnosti.

Spolu s bratmi Joeom a Nickom nahrali štyri štúdiové albumy: It’s About Time (2006), Jonas Brothers (2007), A Little Bit Longer (2008) a Lines, Vines And Trying Times (2009).

Kevin a bývalá kaderníčka Danielle Deleasa sa vzali v roku 2009.

Informácie pochádzajú z webstránky celebritybabies.people.com.

3. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA