Koniec lesbickej lásky: Herečky Wood a Moennig sa rozišli

Evan Rachel Wood
Evan Rachel Wood SITA/AP
reklama:

Pár sa v októbri zúčastnil na podujatí losangeleského Hammerovho múzea, o niekoľko dní neskôr však Wood na Twitter napísala viacero odkazov, ktorými predznamenala koniec ich vzťahu.

Americká herečka a speváčka Evan Rachel Wood sa rozišla s predstaviteľkou Leny zo seriálu Ray Donovan (2013)

SITA/AP
Katherine Moennig. Magazín Us Weekly o tom informovalo viacero nemenovaných zdrojov. Herečky spolu začali flirtovať vo februári minulého roka. Na verejnosti sa spolu ukázali napríklad v októbri tohto roka, keď sa zúčastnili na podujatí losangeleského Hammerovho múzea.

Evan je zbláznená do Katherine. Bola do nej zamilovaná už niekoľko rokov, no teraz má šancu s tým niečo spraviť. Vekový rozdiel pre ňu vôbec nie je prekážkou,“ vyjadril sa nedávno pre Us Weekly anonym o vzťahu 27-ročnej Wood a 36-ročnej Moennig.

Začiatkom tohto mesiaca však Wood na sociálnu a mikroblogovaciu sieť Twitter napísala viacero odkazov, ktorými predznamenala koniec ich vzťahu. „Minulosť môže bolieť, máš však na výber, môžeš pred ňou utiecť alebo sa z nej poučiť,“ citovala herečka repliku z animovaného filmu Leví kráľ (1994).

Wood v minulosti randila so spevákom Marilynom Mansonom, pričom po rozchode s ním v roku 2011 oznámila, že je bisexuálka. O rok neskôr sa vydala za anglického herca Jamieho Bella, s ktorým má ročného syna. Ich vzťah sa však rozpadol v máji tohto roka.

Evan Rachel Wood si zlomené srdce liečila zvláštnym spôsobom

Evan Rachel Wood zaujala divákov i kritiku už ako tínedžerka. Britský denník The Guardian ju v roku 2006 označil za „jednu z najlepších herečiek jej generácie“. Známa je najmä z drámy Trinástka (2003), romantického filmu Across the Universe (2007) s piesňami The Beatles, drámy Deň zrady (2011) alebo televízneho miniseriálu Mildred Pierceová (2011). Katherine Sian Moennig môžu diváci a diváčky poznať napríklad ako Shane McCutcheon zo seriálu The L Word (2004 – 2009) alebo Jacqueline ‘Jake’ Pratt z televízneho projektu Young Americans (2000).

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

16. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA