Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zima, žena,
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
25. decembra 2016 HoroskopyPohladenie pre vašu dušu od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Krátke zamyslenie: Čo všetko zdieľame na Facebooku?

Naozaj ľudia chcú veci chápať a riešiť? Toť otázka. Veľakrát mi prebehne mysľou.

Na facebooku je zdieľaných milión úžasných citátov, ľudia sa nad nimi rozplývajú, sem – tam je k nim pridaný nejaký osobný text – ale čo ďalej? Chápeme ich naozaj do hĺbky? Myslím, že veľakrát ani nie. Alebo keď aj chápeme,  premietame ich do svojich životov? Je pohodlnejšie zdieľať a prípadne o tom rozprávať. A tak si veľa ľudí myslí, ako sa vedia orientovať v duchovne a ako tomu oni rozumejú a vyznajú sa. Pritom ich život je jedna veľká katastrofa.

 

Inka Nemezis

O autorke: Mgr. Inka Nemezis sa rozpráva s dušou človeka. V odborných kruhoch sa to nazýva psychoterapia. Svoju prácu vníma ako poslanie. Zaoberá sa etikoterapiou – príčinou zdravotných problémov už 15 rokov. Pracuje s energiami, je majsterka REIKI. Vníma človeka ako celok – duch, duša a telo patria totiž neoddeliteľne k sebe. Je autorkou webových stránok

Práve pred pár dňami kolovala po Facebooku úžasná pravda z úst  zosnulého múdreho a cteného Dr.h.c. Antona Srholca: “Môžeš rozprávať čo chceš a akokoľvek pekne a sväto. Ak za tým nestoja skutky, sú to len prázdne reči. Dnes jedno gesto znamená viac, ako dlhé litánie.” 

A je to presne tak. Hľadajte, nachádzajte, hovorte o tom, ale aj  – žite to……… A ak niečo “pošlete ďalej”, nech je to niečo, čo ste prijali do života.

Je dobré s plnou vážnosťou pochopiť, že všetko to, čo je písané, môže nastať, ak každý naozaj začne od seba. Nestrieľajte vlastné góly, viete dobre, že tak sa vyhrať nedá.

S láskou Inka

Odporúčané články

Mentálne návyky: Čo sa stane, keď sa ich zbavíte? II. Aké je dôležité stanoviť si v živote hranice: Toto treba urobiť, ak chcete mať zdravé vzťahy

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Pohladenie pre vašu dušu

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...