Lukáš Latinák sa stal dvojnásobným otcom

Lukáš Latinák
Lukáš Latinák facebook.com
reklama:

Chlapček, ktorého meno herec odmietol prezradiť, sa narodilo 28. novembra.

Slovenský herec Lukáš Latinák sa stal dvojnásobným otcom. V pondelok to počas nakrúcania zábavnej šou prezradil moderátor Jan Kraus. Chlapček, ktorého meno zatiaľ nie je známe, prišiel podľa hercových slov na svet v piatok 28. novembra. Bližšie informácie o synovi však Latinák odmietol prezradiť. “Netreba o tom hovoriť, ja si súkromie strážim,” povedal pre portál Topky.sk herec, ktorý má s manželkou Annou aj trojročného syna Damiána.

Tridsaťsedemročný rodák z Brezna sa s partnerkou zosobášil v septembri 2008 v Katedrále sv. Martina v Spišskej Kapitule. Zoznámili sa na východe Slovenska, kde Latinák vystupoval s divadelným súborom. Dvojica už vtedy avizovala, že chcú mať spolu dve až tri deti.

Lukáš Latinák pôsobí v bratislavskom divadle Astorka Korzo´90, hosťuje však aj na iných scénach. Zahral si napríklad vo filmoch Krajinka (2000), Útek do Budína (2002), Kruté radosti (2002), Dievčatko (2002), Návrat bocianov (2007), Muzika (2007), Nedodržaný sľub (2009), Nebo, peklo… zem (2009), Legenda o lietajúcom Cypriánovi (2010), Tady hlídám já či eŠteBák (2012).

Diváci a diváčky ho môžu poznať aj zo seriálu Horúca krv (2012 – 2013) alebo zábavného programu Partička. Vo štvrtok 25. decembra sa do slovenských kín dostane komédia Hodinový manžel, v ktorej si Latinák zahral jednu zo štyroch hlavných postáv. Na budúci rok ho fanúšikovia a fanúšičky uvidia v rodinnej snímke Andílek na nervy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.topky.sk a archívu agentúry SITA.

3. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA