Manželská kríza Kim Kardashian! Sú to len klebety?

Kim Kardashian a Kanye West
Kim Kardashian a Kanye West SITA/AP
reklama:

Televízna celebrita prezradila, čo je pravda na klebetách šíriacich sa internetom.

Americká televízna celebrita Kim Kardashian poprela správy o tom, že sa jej nedarí po druhý raz otehotnieť a že by s rapperom Kanyem Westom prechádzali manželskou krízou. Tridsaťštyriročná rodáčka z Los Angeles to uviedla na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter po tom, ako sa na verejnosti začali objavovať klebety, že dvojica sa už deväť mesiacov snaží počať ďalšieho spoločného potomka.

Kim Kardashian zverejnila na Twitteri fotky zo svadby

Skôr ako sa začne nový rok, chcela by som uviesť na pravú mieru niekoľko vecí… Unavuje ma surfovanie po internete a naozaj neviem odkiaľ berú tie informácie. Nie, nie som tehotná. Kanye & ja nemáme manželské problémy. Sme jeden druhým doslova posadnutí!” vyjadrila sa Kardashian.

Kim Kardashian, ktorá si po sobáši so spomínaným rapperom zmenila oficiálne meno na Kim West, je známa najmä vďaka reality šou Kardashianky a ich rodina (2007) a tiež erotickej videonahrávke, ktorú s ňou v roku 2003 nakrútil bývalý priateľ Ray J. Milionárka, ktorá v roku 2007 pózovala pre Playboy, vlastní so sestrami Khloé a Kourtney niekoľko značiek oblečenia. Pod svojím menom predáva parfumy a zahrala si v niekoľkých filmoch a seriáloch. S Westom začala randiť v apríli 2012, vlani v júni sa im narodila dcéra North a v októbri sa zasnúbili. Manželmi sú od 24. mája.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

2. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA