Mariah Carey predáva rezidenciu v Bel Air

Mariah Carey
Mariah Carey SITA/AP
reklama:

Honosná vila má sedem spální, deväť kúpeľní, kino, herňu, posilňovňu, basketbalové ihrisko či bazén.

Americká speváčka Mariah Carey predáva svoju rezidenciu v losangeleskom Bel Air za 12,99 milióna amerických dolárov (v prepočte približne deväť a pol milióna eur). Populárna interpretka a jej manžel Nick Cannon kúpili dom v roku 2009, vtedy zaň zaplatili necelých sedem miliónov.

Honosná vila má sedem spální, deväť kúpeľní, kino, herňu, posilňovňu, basketbalové ihrisko či bazén. Carey a Cannon okrem nej vlastnia aj dom na bahamskom ostrove Windermere a trojposchodový apartmán v New Yorku. Nie je jasné, či si plánujú v Los Angeles kúpiť novú rezidenciu.

Mariah Carey pôsobí na scéne od konca 80. rokov minulého storočia. Doteraz vydala trinásť štúdioviek vrátane dvoch vianočných nahrávok, pričom na celom svete predala viac ako 200 miliónov kópií albumov. Získala 31 Billboard Music Awards, 17 World Music Awards, či päť cien Grammy. S osemnástimi singlami sa dokázala dostať na čelo rebríčka Billboard Hot 100, čo sa nepodarilo žiadnej inej speváčke. Medzi jej najväčšie hity patria skladby All I Want For Christmas Is You, I’ll Be There, Hero, Without You, Fantasy, Honey, My All, Heartbreaker (feat. Jay-Z), We Belong Together alebo Touch My Body. Carey, ktorá plánuje v tomto roku vydať novú štúdiovku s názvom The Art Of Letting Go, má za sebou aj niekoľko filmových úloh, objavila sa napríklad v snímkach Stať sa hviezdou (2001), Ostré kočky (2002), Precious (2009) alebo Komorník (2013). Pôsobila tiež ako porotkyňa v 12. sérii súťaže American Idol. S Nickom Cannonom sa zoznámila pri nakrúcaní videoklipu k piesni Bye, Bye. Majú spolu dvojičky Monroe a Moroccana, ktoré prišli na svet 30. apríla 2011, na tretie výročie ich sobáša.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

9. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA