Marianna Ďurianová po 13 rokoch v Markíze končí!

Marianna Ďurianová
Marianna Ďurianová SITA/Michal Burza
reklama:

Tridsaťsedemročná moderátorka Televíznych novín tvrdí, že je čas na zmenu a odchádza ku konkurencii.

Slovenská moderátorka Marianna Ďurianová plánuje koncom februára odísť z televízie Markíza. Tridsaťsedemročná rodáčka zo Žiaru nad Hronom pre túto televíziu pracovala približne 13 rokov. „Televízia Markíza mi dala fantastickú profesijnú aj ľudskú skúsenosť, za čo som veľmi vďačná. Po viac ako trinástich rokoch však nastal čas na zmenu,“ povedala dlhoročná moderátorka Televíznych novín.

K odchodu sa vyjadril aj generálny riaditeľ Markízy Matthias Settele. „Marianna je skvelá moderátorka a novinárka. Markíza bola jej domovskou televíziou viac ako 13 rokov a my všetci si veľmi vážime jej prácu a nadšenie, ktoré do nej vkladala. Prajeme jej veľa šťastia,“ vyjadril sa. S Ďurianovej prácou bol spokojný aj riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča. „Rešpektujem toto Mariannino rozhodnutie, rád by som jej poďakoval za všetky tie roky práce pre túto televíziu a zaželal jej veľa pracovných úspechov,“ uviedol.

Snúbenica podnikateľa Romana Doležaja, s ktorým má syna Romanka, odchádza do Tv Joj. „Veľmi sa teším, že sa Marianna rozhodla prijať ponuku televízie Joj,“ vyhlásil generálny riaditeľ televízie František Borovský.

Informácie pochádzajú z webstránok www.topky.sk, www.markiza.sk a www.omediach.com.

31. januára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA