Michael Vartan, známy zo seriálu Alias, sa rozvádza

Michael Vartan
Michael Vartan SITA/AP
reklama:

Hercova manželka Lauren Skaar podala žiadosť o rozvod po troch rokoch manželstva.

Francúzsko-americký herec Michael Vartan, známy najmä ako Michael Vaughn zo seriálu Alias (2001 – 2006), sa rozvádza po troch rokoch manželstva. Informoval o tom portál TMZ. Žiadosť o rozvod podala hercova manželka, realitná maklérka Lauren Skaar tento mesiac, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely medzi partnermi. Dvojica, ktorá spolu nemá žiadne deti, sa však rozišla už v apríli.

Štyridsaťpäťročný Vartan predtým randil napríklad s herečkou Jennifer Garner, ktorá tiež účinkovala v seriáli Alias. Na verejnosti sa však spolu ako pár nikdy neukázali. So Skaar sa zoznámil v roku 2009, o ruku ju požiadal začiatkom marca 2010 v New Yorku. Svadba sa konala o rok neskôr v Kalifornii. “Moja rodina je nadšená. Všetci majú Lauren radi a nemôžu byť šťastnejší. Moja mama teraz nehovorí o ničom inom než o vnúčatách,” vyhlásil rodák z Boulogne-Billancourt po obrade pre magazín People.

Michael Vartan je okrem stvárnenia agenta CIA v spomínanom seriáli známy aj z romantickej komédie Nepobozkaná (1999), kde si zahral po boku Drew Barrymore, alebo snímky Diabolská svokra (2005) s Jennifer Lopez a Jane Fonda v hlavných úlohách. V rokoch 2009 až 2011 účinkoval v seriáli Tlkot srdca (2009).

Tento rok sa objavil v niekoľkých epizódach mysteriózneho seriálu Bates Motel (2013).

Informácie pochádzajú z webstránok www.tmz.com, www.people.com a archívu agentúry SITA.

17. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA