Neil Patrick Harris poprel klebety o rozchode

Herec Neil Patrick Harris a jeho snúbenec David Burtka
Herec Neil Patrick Harris a jeho snúbenec David Burtka SITA/AP
reklama:

Bulvárny magazín The National Enquirer napísal, že dvojica zrušila svoje zásnuby.

Americký herec, spevák, režisér a producent Neil Patrick Harris poprel správy o údajnom rozchode so svojim partnerom Davidom Burtkom, ktoré sa objavili v bulvárnom magazíne The National Enquirer. Ten napísal, že dvojica zrušila svoje zásnuby. Štyridsaťjedenročný Harris na tieto správy zareagoval prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnil fotografiu svojho partnera a ich trojročných dvojčiat Gideona Scotta a Harper Grace, ktoré im porodila náhradná matka. “Ani nemôžem byť viac zamilovaný do svojej rodiny. Akékoľvek správy tvrdiace opak sú úplne mylné,” napísal Harris k fotke.

Neil Patrick Harris debutoval v dráme Klárino srdce (1988) s Whoopi Goldberg v hlavnej úlohe. Za stvárnenie Davida Harta ho vtedy nominovali na Zlatý glóbus. V nasledujúcich rokoch účinkoval väčšinou len v televíznych projektoch, napríklad v rodinnom seriáli Doogie Howser, M.D. (1989 – 1993). Do sveta filmu sa pokúsil vrátiť účinkovaním v satirickom akčnom sci-fi Hviezdna pechota (1997). Po ďalších menej úspešných filmoch ako Správna vec (2000) alebo Utajené bratstvo (2002) pre neho nastal zlom v kariére, keď ho obsadili do úlohy Barneyho Stinsona v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014).

Vďaka nej sa okamžite stal miláčikom divákov na celom svete a tiež ho nominovali na Emmy i na Zlatý glóbus. Zahral si aj v komédii Pofajčíme, uvidíme (2004) a jej pokračovaní s názvom Zahulíme, uvidíme 2 (2008). Vo filme Šmolkovia 3D (2011) stvárnil Patricka Winslowa. Na konte má štyri ceny Emmy, jednu za hosťovanie v seriáli Glee (2009) a tri ako producent 63., 65. a 66. ročníka cien Tony. Magazín Time ho v roku 2010 zaradil do stovky najvplyvnejších ľudí.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

17. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA