Nešťastná Pamela: Dvojnásobné manželstvo jej nevyšlo!

Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa
Pamela Anderson na cenách World Music Awards v Monaku SITA/AP
reklama:

Dvakrát vydatá a dvakrát rozvedená s tým istým mužom. To sa len málokomu podarí. Čo bolo príčinou rozchodu tentoraz?

Kanadsko-americká herečka Pamela Anderson sa po druhý raz rozvádza s manželom Rickom Salomonom. Štyridsaťsedemročná bývalá hviezda seriálu Pobrežná hliadka (1989 – 2001) podala 3. júla žiadosť o oficiálne ukončenie manželstva, pričom ako dôvod udala “neprekonateľné rozdiely”. “Žiadame médiá, aby v tomto období rešpektovali súkromie Pamely a jej rodiny,” uviedol pre americký týždenník People herečkin zástupca.

Anderson sa so 46-ročným Salomonom po prvý raz zosobášila v októbri 2007 v Las Vegas, no už o dva mesiace neskôr sa dvojica rozišla a vo februári 2008 herečka požiadala súd, aby ich sobáš anuloval. Pár si povedal “áno” po druhý raz 9. januára 2014.

Pamela Anderson je známa predovšetkým zo spomínaného seriálu Pobrežná hliadka, v ktorom účinkovala v rokoch 1992 až 1997. Okrem toho si zahrala napríklad v seriáli V.I.P. – Agentúra Vallery Ironsovej (1998 – 2002) a objavila sa v snímkach ako Scary Movie 3 (2003), Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa (2006) alebo Superhrdina (2008).

V minulosti boli jej manželmi hudobníci Tommy Lee a Kid Rock.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

9. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA