Nick Gordon zavraždil Bobbi Kristinu Brown, kto to tvrdí?

Bobbi Kristina Brown
Bobbi Kristina Brown a Nick Gordon
reklama:

Dcéra zosnulej speváčky Whitney Houston zomrela 26. júla vo veku 22 rokov.

Nick Gordon údajne otrávil jeho partnerku Bobbi Kristinu Brown, ktorá zomrela tento rok 26. júla. Uviedla to správkyňa pozostalosti Bedelia Hargrove, ktorá muža obvinila z úmrtia dcéry zosnulej americkej speváčky Whitney Houston ešte v auguste. Podľa nej Bobbi Kristina „zomrela po hádke s obžalovaným, ktorý ju následne dal do vane, pričom bola v bezvedomí po tom, ako jej injekčne aplikoval zmes toxických látok„.

Šok! Dcéra Whitney Houston klamala, nikdy sa nevydala!

Hargrove tak reagovala na Gordonovu nedávnu žiadosť, aby súd pozastavil proces v súvislosti s úmrtím jeho partnerky až do doby, kým sa neskončí policajné vyšetrovanie a prípadné súdne konanie.

Bobbi Kristina Brown zomrela vo veku 22 rokov približne pol roka po tom, ako utrpela nezvratné poškodenie mozgu. Pochovali ju 3. augusta na cintoríne vo Westfielde v New Jersey. Podobne ako smútočná rozlúčka, ktorá sa konala 1. augusta v metodistickom kostole v Alpharette v Georgii, aj pohreb bol neverejný a určený len pre pozvaných hostí. Pred cintorínom sa však zišli desiatky fanúšikov Bobbi Kristiny a jej matky, ktorá zomrela pred troma rokmi.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

12. októbra 2015

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod