Odhalili ďalšiu ohavnosť pastora zo seriálu V siedmom nebi!

Stephen Collins bol obvinený zo zneužívania maloletých dievčat
Stephen Collins a jeho seriálová manželka, herečka Catherine Hicks SITA/AP
reklama:

Šesťdesiatsedemročný herec čelí obvineniam zo sexuálneho obťažovania troch dievčat. A údajne pribúdajú ďalšie prípady.

Amerického herca Stephena Collinsa vyšetrujú pre obťažovanie maloletých dievčat okrem newyorskej polície aj kolegovia z losangeleského úradu šerifa. Šesťdesiatsedemročného predstaviteľa kňaza a otca Erica Camdena zo seriálu V siedmom nebi (1996 – 2007) udala žena, pred ktorou sa herec údajne obnažoval v lete 1983 vo West Hollywoode, keď mala 13 rokov.

Collinsa začali vyšetrovať v New Yorku pre obťažovanie maloletých po tom, ako sa na verejnosť dostala nahrávka, na ktorej sa herec priznal k incidentom s tromi dievčatami vo veku od jedenásť do trinásť rokov. Jednou z nich mala byť príbuzná jeho prvej manželky Marjorie Weinman, ďalšou dcéra jeho susedov v Los Angeles a tretia pochádzala z New Yorku. Záznam vytvorila bez hercovho vedomia v roku 2012 manželka Faye Grant počas spoločných návštev manželskej poradne. Dvojica sa v súčasnosti rozvádza.

Pastor zo seriálu V siedmom nebi zneužíval maloleté dievčatá

Škandál sa už negatívne podpísal aj na hercovej kariére. Predstavitelia televízie ABC informovali, že Collinsa vystrihli z pripravovanej epizódy štvrtej sezóny seriálu Škandál (2012), v ktorom sa už raz objavil. Prišiel aj o úlohu v pripravovanom pokračovaní komédie Macík (2012). Stanica Up TV zas po prevalení sa škandálu stiahla z vysielania reprízy spomínaného seriálu V siedmom nebi a magazín The Wrap informoval, že Collins rezignoval na svoj post v odborovej organizácii Screen Actors Guild-American Federation of Television and Radio Artists (SAG-AFTRA).

Fotoalbum k článku:

Stephen Collins je známy najmä vďaka spomínanému seriálu V siedmom nebi. Okrem toho si zahral v snímkach ako Všetci prezidentovi muži (1976), Star Trek: Film (1979), Jumpin’ Jack Flash (1986), Klub odložených žien (1996), Šialená jazda (1999) alebo Krvavý diamant (2006). Collins sa okrem herectva venuje aj hudbe. Na konte má albumy Sondheim: Putting It Together (1993), Stephen Collins (2003) a The Hits Of Rick Nelson (2005). Je tiež autorom dvoch kníh.

16. októbra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA