Prichádza vlna elegancie a štýlu: Podľahnite jej!

Prichádza vlna elegancie a štýlu: Podľahnite jej!
Prestilinea
reklama:

Február v sebe tradične nesie potrebu prejavu lásky. Tá však môže mať rozličné prejavy a predovšetkým by mala vychádzať z lásky k sebe samému. A čo môže byť lepšie ako prepojenie lásky k svojim očiam v spojení so štýlom a kvalitou?

Rokmi k nám preniká obrovské množstvo zahraničných značiek tvorených módnymi domami svetového charakteru. Medzi nimi prichádza aj vlna talianskej elegancie a štýlu, ktorá vždy diktovala a bude diktovať základné línie nielen odievania, ale i okuliarovej módy. Tu sú značky okuliarov, ktorým zaručene podľahnete:

FURLA

Už od roku 1927 reprezentuje značka Furla taliansky duch v súčasnej móde prostredníctvom distribúcie kabeliek, topánok, doplnkov, a to do viac ako 65 krajín sveta. Vo svojich kolekciách kladie dôraz na kvalitu materiálov, štýl, elegantné línie, kreativitu a večnú jednoduchosť. Toto všetko je prenesené aj do okuliarových rámov a slnečných okuliarov Furla, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou tém uznávaných medzinárodných módnych bloggeriek a módnych ovplyvňovateliek ako napr. Sara Nicol Rosetto, Linda Tol, Patricia Manfield a pod.

Prestilinea

CAROLINA HERRERA

Španielska Carolina Herrera je lifestylová kolekcia globálneho módneho domu Carolina Herrera, charakteristická sofistikovaným a nenáročným štýlom. Kolekcie vychádzajú z myšlienok zakladateľky módneho domu, akými sú i jej pohľad na ženskosť : „ Elegancia je celková kombinácia vecí. Nie je iba o tom, čo nosíš, ale aj ako to nosíš. Je o postoji. Je o pohybe. Nemá nič spoločné s krásou a bohatstvom. Niektoré ženy môžu minúť tisíce dolárov, no napriek tomu nevyzerajú elegantne a potom vidíte ženu v obyčajných šatách a ona ju má.“ Aktuálna kolekcia okuliarov je ovplyvnená retro štýlom, čistými líniami a klasickým výrazným monogramom značky.

BLUMARINE

Elegantný, taliansky, rafinovaný Blumarine štýl s prvkami luxusu pôsobí už od roku 1977. Súčasná kolekcia okuliarov má pre značku príznačný dôraz na detail, dekoratívne elementy, flitre, zvieracie potlače, lesk, hry so svetlom a pastelové farby.

POLICE

Od prvopočiatku svojho vzniku 1983 prerazila pôvodná talianska značka na medzinárodné trhy svojím undergroundovým cítením a americkým „on the roud“ duchom. Naproti ostatným značkám sú Police okuliare unisex, s koreňmi v mestskom štýle veľkomiest, rokmi reprezentované osobnosťami so šoubiznisu, módy a športu. V súčasnosti je ich hlavným ambasádorom brazílska futbalová hviezda s nebezpečne dobrým výzorom Neymar JR. Nová kolekcia nesúca sa v znení motta ambasádora: „My game my rules“ („Moja hra moje pravidlá“), ponúka široké spektrum okuliarových tvarov, a to nielen charakteristických aviátoriek, doplnených zrkadlovými, farebnými alebo kozmetickými šošovkami.

Fotoalbum k článku:

Keďže stále platí radšej raz vidieť ako stokrát počuť, odporúčame vám sa rovno prísť pozrieť do niektorej z vybraných kvalitných optík rozptýlených po celom Slovensku, ponúkajúcich spomínané značky. Pokiaľ sa nachádzate v okolí Bratislavy môžete zájsť napríklad do Optiky Zámocká na Karadžičovej ulici v Bratislave a nechať sa inšpirovať priamo v predajni.

10. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: DJ/PR