Selena Gomez mala autonehodu, môžu za to paparazzovia?

Selena Gomez
Selena Gomez SITA/AP
reklama:

Dvadsaťdvaročná speváčka a herečka bola v čase nehody so svojimi kamarátkami na obede, pričom k nehode došlo pri odchode z parkoviska.

Americká speváčka a herečka Selena Gomez mala v nedeľu v Los Angeles menšiu autonehodu, keď pri cúvaní na parkovisku narazila do iného vozidla. Dvadsaťdvaročná rodáčka z texaského Grand Prairie obvinila z nehody paparazzov, ktorí ju údajne rozptyľovali.

Gomez bola so svojimi kamarátkami na obede, pričom k nehode došlo pri odchode z parkoviska. Obe autá sa mierne poškodili, nikto sa však nezranil. Jedna zo speváčkiných kamarátok po zrážke vystúpila z auta a vynadala šoférovi druhého vozidla, následne sa však upokojila a celú situáciu vyriešili bez asistencie policajtov. Gomez potom ako ospravedlnenie ponúkla mužovi a jeho partnerke vstup do luxusného wellness zariadenia. O nehode následne napísala na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. “Iba kvôli fotografom, ktorí majú úžasnú kariéru, som mala autonehodu. Ponúkla som tomu páru vstup do Burke Williams Spa. Och, Los Angeles,” napísala.

Selena Gomez je známa najmä zo seriálu Kúzelníci z Waverly (2007 – 2012), zahrala si aj v snímkach Ramona (2010), Monte Carlo (2011), Muppets (2011), Spring Breakers (2012) a svoj hlas prepožičala animovaným postavičkám vo filmoch Horton (2008), Arthur a Maltazardova pomsta (2009), Arthur a súboj dvoch svetov (2010) či Hotel Transylvánia (2012). So svojou skupinou The Scene vydala štúdiové albumy Kiss & Tell (2009), A Year Without Rain (2010) a When The Sun Goes Down (2011).

Medzi jej najznámejšie piesne patria skladby ako Round & Round, A Year Without Rain alebo Love You Like A Love Song. Vlani v júli vydala debutový sólový album Stars Dance.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

4. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA