Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nový seriál: Doktorka Ema
Soňa Norisová ako psychologička Ema Lišková TV JOJ
19. augusta 2014 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Soňa Norisová bude riešiť medziľudské vzťahy v novom seriáli

Všetko, čo chcete vedieť o mužoch a ženách a ich vzťahoch nájdete už čoskoro v novom jojkárskom seriáli. Pozrite si upútavky.

Televízia JOJ si pre svojich divákov pripravila do jesennej vysielacej štruktúry množstvo lákavých noviniek.

Jednou z nich je aj nový rodinný seriál Doktorka Ema. Hlavnou hrdinkou je obľúbená herečka Soňa Norisová, ktorá stvárňuje psychologičku Emu.

V seriáli si každý divák nájde to svoje, pretože sa v ňom dozvie všetko, čo chce vedieť o mužoch, ženách a ich vzťahoch. A to je nesmrteľná a nevyčerpateľná téma.

Viac o seriáli:

Doktorku Emu Liškovú ( Soňa Norisová ) navštevuje mnoho klientov. Poznajú ju nielen ako skvelú psychologičku, ale aj ako autorku článkov v známom ženskom časopise, v ktorom ozrejmuje vzťahy cez ženský pohľad na vec. Klienti prichádzajú za Emou riešiť svoje problémy týkajúce sa rodiny, vzťahov, starostí s dospievajúcimi deťmi, jednoducho so všetkým, s čím sa môže stretnúť každý z nás.

Rozoberaný problém uvidia televízni diváci z niekoľkých pohľadov.

Ema rieši problém ako profesionál, jej mama Hela ( Zuzana Kronerová ) všetko posudzuje zdravým sedliackym rozumom. Zaujímavý je aj pohľad samotných klientov psychologickej

poradne, ktorí vďaka doktorke Eme prichádzajú na to, kde robia chyby a riešia ich spôsobom im vlastným.

V seriáli budeme sledovať aj Emin súkromný život, ktorý vôbec nie je jednoduchý. Tak, ako dokáže pomôcť ostatným, o záchranu svojho vzťahu musí krvopotne bojovať.

Okrem jej partnera Tomáša ( Milo Kráľ ) sa divák stretne s jej dospievajúcou dcérou Simonou ( Natália Germániová ) a temperamentnou matkou Helou, s jej životným nadhľadom a neopakovateľným humorom.

Eminu najlepšiu kamarátku, bývalú spolužiačku a šéfredaktorku ženského časopisu Táňu hrá Zuzana Haasová.

Pozrite si upútavky:

Dámsku jazdu informovala Katarína Nosková TV Joj.

K téme

Každý problém má riešenie – tak znie motto nového seriálu Dvaja „poštári“ si v Profesionáloch zahrajú netradičné úlohy

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.