Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
snívať, sny, spánok, snívanie, spať, sen, žena, noc, oblak
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock

Tajomstvo vašich snov: Objavte ich skutočné posolstvo!

Sú naše sny fantázia alebo skutočnosť? Môžu predpovedať našu budúcnosť? Odpovede na tieto a ďalšie otázky nájdete v nasledujúcich riadkoch.

Sny fungujú ako prepojenie medzi našim fyzickým a duchovným životom. Slúžia nám na lepšie pochopenie vonkajšieho sveta bez obmedzenia, ohraničenia a posudzovania mysle. Rovnako nám prinášajú správy nášho podvedomia a zakódované posolstvá našej duše. Správy hovoria o tom, ako vníma a preciťuje naše vnútorné JA spojenie vonkajšieho sveta s tým vnútorným a majú nám byť pomocou pre zvládanie každodenného života.

V sne naša duša voľne vyletí z tela a astrálne cestuje na rôznych úrovniach, v čase a priestore, ktoré nie sú bežne pre naše fyzické telo dosiahnuteľné. Sny hovoria rečou znakov, symbolov a posolstiev. Slovné hračky a metafory skrývajú nevyriešené a potlačované pocity a situácie pred kritickým rozumom. Snívanie môže byť pre nás tiež formou meditácie a spojením sa s anjelskou ríšou, alebo sprostredkovanie stretnutia z druhého brehu s našimi blízkymi zosnulými. Prostredníctvom sna sa môžeme vzdelávať na úrovni duše v iných dimenziách, či získať odpovede na svoje otázky o budúcnosti a nášho ďalšieho osudu.

Sníva sa nám každú noc, nie vždy však sen dokáže prejsť cez náš rozum a hlásiť sa o pozornosť natoľko, aby sme si ho aj zapamätali a mohli tak rozlúsknuť jeho posolstvo. Pomôcť si môžeme tým, že si začneme zapisovať aspoň útržky svojich snov, začneme sa nad nimi vedome zamýšľať a taktiež si zaznačíme pocity, ktoré sme v sne mali. Môžeme tiež požiadať anjelov, aby nám pomohli zapamätať si a pochopiť posolstvo nášho sna.

snyThinkstock

Čítajte aj: Anjel – najlepší priateľ človeka?

Vyložiť si posolstvo sna vieme do istej miery aj každý sám. Zamyslime sa nad čím sme počas dňa uvažovali, aké problémy sme riešili a čomu sme intenzívne venovali svoju pozornosť. Prvým a najčastejším druhom sna je totiž povrchový sen. Tento nám pomáha spracovať a uložiť denné udalosti do nevedomej pamäti, vyrovnať sa s nimi a dokáže nám priniesť nový pohľad na problematické situácie dňa a tak nám pomôcť vyriešiť bežné starosti. Častokrát v týchto snoch prežívame zmierenia konfliktov alebo formu situácie tak, ako sme za dňa chceli, aby prebehla.

Každé slovo, farba, vnem, človek či situácia v sne má svoj špecifický význam. Mali by sme brať do úvahy všetky prvky sna jednotlivo, ale taktiež aj v súvislostiach dohromady. Prvou otázkou by malo byť, čo znamená daný symbol, miesto, človek, či situácia pre mňa samotného? Aké spomienky a udalosti sa k nemu viažu? Mám z tohto strach alebo je to pre mňa príjemná situácia? Sny sa nás snažia upozorniť na naše vnútro, sú cestou k pochopeniu seba samého a duchovnému rastu. Príbeh alebo slovnú hračku často máme pochopiť v súvislostiach. Každá časť sna je jedným aspektom nás samotných a bez kritického oka mysle môžeme pochopiť jej skrytý význam.

Každý sen sa však môže opakovať, či už počas jednej noci, niekoľkých dní alebo aj rokov. Opakujúce sa sny sú dôležitým a naliehavým upozornením na konkrétny problém, situáciu alebo potlačený konflikt, ktorý ťaží našu dušu a bráni nám v šťastí a radostnému prežívaniu života. Takémuto snu je dôležité venovať mimoriadnu pozornosť a zaoberať sa jeho vyložením.

Komplexný výklad snov je možné urobiť napríklad aj prostredníctvom anjelských kariet alebo tarotu.

Nabudúce sa budeme zaoberať nočnými morami, desivými snami, jasnovidnými či duchovnými snami a tiež symbolikou snov.

Alexandra Bikárová (prvá zľava) so zakladateľkou anjelskej terapie Doreen VirtueArchív AB

Alexandra Bikárová (31 r), spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

K téme

III.Vyššia Atlantská numerológia: Odhaľte vašu karmu! Poznáme odpovede na 7 otázok o zmysle života!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.