Trend týždňa: Vášnivý Valentín

Trend týždňa: Vášnivý Valentín
Dámska jazda
reklama:

Ešte stále neviete čo na Valentína na seba? Naša voľba je jasná: malé červené.

Trend týždňa: Vášnivý Valentín
www.net-a-porter.com
Svätý Valentín je za dverami a či ho už oslavujete alebo nie, nič vám nebráni spraviť si výnimočný večer s vašou drahou polovičkou. A aká farba sa k romantike hodí viac než červená? Červená je farbou lásky, vášne a temperamentu a čo je dôležité, hodí sa asi každému.

Očarte svojho drahého v sexy červených šatách, romantickej blúzke či vzrušujúcej bielizni. Valentín je perfektným časom pre čipku, satén a jemné materiály. Užite si vášnivý večer v priliehavých červených šatách zvýrazňujúcich vaše krivky či v romantických rozviatych šatách s jemnými doplnkami.

Ferbuár je najlepším obodbím v roku, keď môžete vytiahnuť zo šperkovnice všetky srdiečka, prevetrať svoj obľúbený srdiečkový sveter či romantickú sukňu. Doplňte ich elegantným červeným rúžom a jemným líčením. Ak potrebujete štipku inšpirácie, stačí otvoriť našu valentínsku galériu. Pripravili sme pre vás výber „malých červených“ v rôznych podobách – romantické a sexy z dielne Dolce & Gabbana či Karen Millen, minimalisticky príťažlivé od Victorie Beckham či rafinovane ženské značky Valentino.

Vzrušujúce prekvapenie môžete svojmu partnerovi pripraviť i pod šatami. Odzobte svoje prednosti jemnou a krásnou bielizňou z čipky či saténu v horúcich odtieňoch červenej či ružovej a valentínsky úspech máte zaručený.

Fotoalbum k článku:

12. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Estetika v odievaní

Screenshot_2017 09 13 15 40 40 1.png

Estetické cítenie je prameňom všetkého prekrásneho, veľkého a človek zbavený tohto citu stojí na úrovni nemej tváre“, definuje V.G. Belinskij. Estetika … Čítať ďalej