Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vašo Patejdl
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Archív Vašo Patejdl
9. februára 2018 ŠoubizDomáci šoubiznis od Milota MezeiováSITA Diskusia()

Tri otázky pre Vaša Patejdla: Každý vek si treba užiť a mať sa rád

Populárny muzikant v rozhovore pre Dámsku jazdu okrem iného prezradil, ako sa zmenil jeho život po päťdesiatke alebo šesťdesiatke, a ktorú časť života ľutuje.

Akú vlastnosť si ceníte u priateľov?

My muzikanti máme náročný život v tom, že meníme veľmi veľa destinácií a stretávame sa s mnohými ľuďmi. Preto si na priateľoch cením najmä stálosť. Napríklad stretneme sa po roku, po piatich a pokračuje to tam, kde to prestalo predtým. Takže vieme o sebe a môžeme si zavolať a podobne. Cením si na nich, že mi poskytujú také zázemie. Aj keď zázemie je skôr rodina. Ale podľa mňa aj priatelia doň patria.

Zmenil sa váš život po päťdesiatke alebo šesťdesiatke?

Myslím si, že život sa mení stále. Úprimne, viac som to prežíval, keď som mal štyridsať. Päťdesiatku a šesťdesiatku už tak neprežívam. Nechcel by som byť vyslovene mladší. Možno zdravší a silnejší. Predsa len človek občas cíti, že už nie je najmladší, ale v princípe si treba každý vek užiť a mať sa rád. Byť sám so sebou spokojný a robiť všetko preto, aby to tak bolo.

Keď sa obzriete do minulosti, neľutujete žiadnu časť zo svojho života?

Nie. V daných možnostiach priestoru a času si myslím, že som nejakú zásadnú chybu neurobil. Keď aj v živote boli nejaké zlomové situácie, nakoniec sa to všetko ustálo.

K téme

Tri otázky pre arteterapeutku Miroslavu Vilinovú: Jednoduché a krásne čaro arteterapie je, že ukazuje pravdu zvonka Tri otázky pre Beátu Dubasovú: 50-tka prináša so sebou istú vnútornú slobodu, názor aj nadhľad!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.