Vojtěch Dyk a Josef Buchta pokrstili DESKU!

Vojtěch Dyk a Josef Buchta  pokrstili DESKU!
Vojtěch Dyk a Josef Buchta pokrstili DESKU! Ivan Draxler
reklama:

Charizmatický český herec a spevák Vojtěch Dyk vo štvrtok 4.12.2014 pricestoval do Bratislavy, aby spolu s bandleadrom Josefom Buchtom, ktorý vedie Big Band B-SIDE BAND, pokrstil ich spoločnú autorskú prvotinu.

Krst sa konal v priestoroch kníhkupectva PANTA RHEI v bratislavskom nákupnom centre Eurovea. Pozvanie, stať sa krstnými rodičmi, prijali výrazné osobnosti slovenskej umeleckej scény. Debut s názvom DESKA tak symbolicky pokrstili šampanským s kúskami zlata operná diva Adriana Kučerová, jazzman Peter Lipa a Dykova herecká kolegyňa Táňa Pauhofová . Všetci krstní rodičia popriali Vojtěchovi, B-SIDE BANDU ale najmä čerstvo pokrstenému albumu mnoho úspechov, šťastia a pozitívnej energie.

Brány kníhkupectva boli otvorené aj verejnosti , takže si Vojtovi slovenskí priaznivci mohli pozrieť mladého speváka a celý priebeh krstu DESKY aj naživo. Po ukončení oficiálnej časti krstenia sa hviezdy udalosti venovali zástupcom médií, neskôr však svoju pozornosť upriamili aj na fanúšikov a s radosťou rozdávali autogramy.

Fotoalbum k článku:

K čerstvo pokrstenému albumu plánuje Vojtěch Dyk a B-SIDE BAND jarné turné, ktoré odštartuje 18.2.2015 v Třebíči a postupne odohrajú mnoho koncertov po celom území českej republiky. Nevynechajú ani Bratislavu a svojim priaznivcom sa predstavia 9.4.2015 v bratislavskej HANT ARÉNE. Spevák prezradil odlišnosti medzi plánovanou DESKA tour a koncertmi, ktoré v minulosti, spolu s B-SIDE BANDOM, odohral aj v našich končinách

Tak za prvé odohrajeme asi 25 koncertov, toľko koncertov sme za sebou snáď ešte nemali. Za druhé odohrajeme ich najmä vo väčších kluboch, takže by sa tour mohlo nazvať ako „klubové“. A za tretie hrajeme spolu už nejaký ten štvrtok, takže si myslím, že budeme skúsenejší a vyhranejší. Možno, že niekedy aj vyhranenejší. Jediné čo určite zostane nezmenené je radosť, láska a pokora„.

Informácie poskytlo: Trio production, s. r. o.

8. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod