Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vyvolení - už len pár dní
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Vyvolení - už len pár dní JOJ
24. novembra 2013 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Vyvolení – Súboj: Veľké bilancovanie a odkrývanie tajomstiev

Štyria statoční sa za 14 týždňov prepracovali od základov až po strechu domu. Čakal ich posledný Kruh pravdy, kde uvideli najväčšie momenty ich pôsobenia v tejto šou. A niektoré vyvolali neskrývaný úžas.

Sajfa sa tentoraz s nimi zvítal osobne a neriadil ich voľbu len cez obrazovku. Spolu sa spätne pozerajú na to, ako to všetko začalo a čo sa na dome udialo.

Makalo sa o stošesť

Vyvolení skutočne zamakali. Na stavbe strávili 980 hodín, vyviezlo sa 165 ton odpadu a 398 krát sa po stavenisku prešlo s naloženým fúrikom. Počas troch mesiacov vyvolení vypili 1960 káv, 600 reštartov – čo by naplnilo do plna dve vírivky a vyložili materiál z 22 nákladných áut. V rámci správnej budovateľskej výživy sa zjedlo cez 100 rezňov, vyfajčilo sa 13 680 cigariet, čo je toľko, že keby ich mal vyfajčiť jeden človek musel by nepretržite fajčiť 47 a pol dňa.

Martinkine „éčka“ tiež prispeli

Čo sa týka dobrej nálady – 117 krát sa spievalo, z toho 83 krát Marcel. Igor povedal 2730 krát slovné spojenie „rozumíš ma“ a Martinka 2 krát ukázala svoje „éčka“. Áno, aj toto prispelo k tomu, že sa dom napokon predsa len dostal od snov k realite.

V niektorých prípadoch išlo o život…

Aj šarvátky v rámci zábavy a malá nemotornosť si vypýtali svoju daň v podobe modrín a škrabancov, rovnako netreba zabúdať ani na psychickú traumu z divokých tvorov. No v niektorých momentoch o život skutočne išlo. Či už kvôli nezhodám medzi súťažiacimi alebo v prípade precenenia svojich síl i možností na stavbe.

JOJ

A pokiaľ na stavbe úradovala najmä únava, vysilenie a stres, najviac úrazov paradoxne sa stalo v kuchyni. Vyvolení však môžu hovoriť o šťastí, pretože sa nikomu nič vážne nestalo. No pri páde Igora z lešenia do smiechu nebolo nikomu.

Na úvod ich bolo sedemnásť a do finále idú štyria.

Zvodca žien Marcel

Najväčším Casanovom sa stal v šou Marcel, ktorého rukami prešli skoro všetky ženy v dome, ale vyvolenou sa pre neho stala len jedna – Maja.

Igor s telom Golema všade vládol svojim nezameniteľným smiechom, ale ku koncu ho častejšie chytali zlé nálady. Najväčšie priateľské puto vzniklo medzi Marcelom a Igorom.

Mirka na stavbu nepatrí

Mirku všetci traja označili za taktičku, ktorá využila svoj silný príbeh na to, aby sa do domu dostala. Hrá na city. Podľa nich bolo na stavbe viac žien, ktoré pracovali oveľa viac. Mirka spomenula okrem detí aj svoje zdravotné problémy, a to jej zlý zdravotný stav – denne prekonávala samu seba – trpí totižto sklerózou multiplex. No nikoho to nedojalo, všetci majú vo vzťahu k Mirke jasno.

Posledný vyvolený týždňa

Vyvolených dnes večer čaká posledná voľba vyvoleného týždňa. Ten však nebude snívať svoj sen, ale dostane niečo, z čoho sa môže tešiť hneď.

Najviac palcov dolu dostala Mirka a najviac palcov hore dostal Marcel, ktorý sa stal aj vyvoleným týždňa. Jeho odmenu predstavovala nová chladnička s mrazničkou, ktorá určite poteší jeho mamu. Sajfa pripomenul, že štatisticky najoceňovanejším vyvoleným zo všetkých bol Marcel a po ňom Igor. Marcelove véčka mu môžu pri nerozhodnom hlasovaní vo finále pomôcť zmeniť osud.

Odhalili sa tajomstvá

S úžasom všetci pozerali na reakcie, ktoré im premietli – Igora prekvapila Kika – zistil, že to s ňou nebolo až také ideálne a Mirkino taktizovanie a manipulovanie ich len utvrdilo v názore na ňu. Po tejto štatistike a hlavne záberoch, ktoré nemali doteraz možnosť vidieť sa vyvolení plný dojmov pobrali spať.

Nasledujúci deň na nich čakajú ďalšie prekvapenia.

Odporúčané články

Vyvolení: Ivan si užíva telesné rozkoše s rodinou VV: Návšteva Igorovej matky a veľké zmeny pravidiel

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.