Andy Kraus prezradil, z čoho má najväčšiu traumu

Andy Kraus
Andy Kraus facebook.com
reklama:

Slovenský herec a scenárista vraj chystá zmenu svojho zovňajšku.

Hlavný tvorca úspešného slovenského seriálu Panelák (2008) Andy Kraus sa rozhodol nechať si narásť bradu. „Ja som lenivý od prírody a najviac nenávidím holenie,“ priznal v rozhovore pre agentúru SITA. „No musel som s tým niečo robiť, lebo keď som sa vôbec neholil, tak som vyzeral veľmi neandertálsky,“ povedal 47-ročný herec, ktorý si svoju bradu starostlivo tvaruje.

Na bradu som dostal dobré ohlasy od manželky a potom aj od kolegýň a kolegov, tak som si povedal, že OK, poďme to pestovať,“ poznamenal. „Musím ale vyriešiť jeden problém, že mi fúzy začínajú prekrývať ústa, budem asi musieť chodiť do nejakého štúdia a druhá vec, že mi to vrastá do nosa, to je nepríjemné, lebo ma to tam šteklí. Neviem teda ako dlho mi tento outfit vydrží, ale chvíľočku si to ešte nechám,“ uviedol známy humorista.

Ako zároveň dodal, pre bradu sa vyhýba jedlám, ktoré by sa mu v nej mohli zachytiť. „Snažím sa nejesť veci ako slížové polievky, špagety a podobne, aj som rozmýšľal, či to nie je zdraviu škodlivé, lebo vlastne ani neviem, ako sa taká brada udržiava, ešte ju mám krátko,“ priznal rodák z Bojníc.

Najväčšiu traumu má podľa vlastných slov z toho, že mu brada šedivie. „Manželka ale hovorí, že sa jej to páči, tak potom je všetko v poriadku. To len my chlapi sme takí ješitní. Keď vidíme, že nám rastú nejaké šedivé chĺpky, tak sme z toho takí trochu nervózni,“ podotkol. „Ale keď sa to manželke páči, tak ja som spokojný,“ dokončil.

29. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA