Britney Spears má nový vzťah: Kto je jej vyvolený?

Britney Spears
Britney Spears SITA/AP
reklama:

Tridsaťdvaročná speváčka sa s predchádzajúcim partnerom rozišla vraj kvôli jeho nevere.

Americká speváčka Britney Spears potvrdila, že jej novým partnerom je scenárista a producent Charlie Ebersol. Tridsaťdvaročná rodáčka z McCombu v Mississippi tak spravila prostredníctvom spoločnej fotografie, ktorú zverejnila. Spears predtým chodila s barmanom Davidom Lucadom, s ktorým sa rozišla v auguste. Príčinou rozchodu bola údajne Lucadova nevera.

Prečítajte si aj: Britney Spears a David Lucado už nie sú pár

Britney Spears sa na celom svete preslávila po vydaní debutového albumu …Baby One More Time (1999). Nasledovali nahrávky Oops!… I Did It Again (2000), Britney (2001), In The Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011) a Britney Jean (2013), pričom všetky okrem Blackout a Britney Jean sa dostali na prvé miesto amerického rebríčka Billboard 200.

Na konte má hity ako …Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!… I Did It Again, Lucky, Stronger, Me Against The Music, Toxic, Piece Of Me, Gimme More, Womanizer, Hold It Against Me alebo Till The World Ends. V roku 2002 si zahrala Lucy Wagner vo filme Crossroads a objavila sa aj v snímke Austin Powers v Zlatom úde (2002). O šesť rokov neskôr stvárnila Abby v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014). Nedávno oznámila, že začala pracovať na novej štúdiovke.

Informácie pochádzajú z webstránky www.billboard.com a archívu agentúry SITA.

9. novembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA