Jana Kirschner prezradila meno svojej malej dcérky

Jana Kirschner
Jana Kirschner SITA/Gabriel Kuchta
reklama:

Dievčatko, ktorého otcom je speváčkin partner Eddie Stevens, prišlo na svet 9. januára v Londýne. Čerstvá mamička prezradila aj, ako si užíva materstvo.

Slovenská speváčka Jana Kirschner dala svojej druhej dcére meno Yolana. Tridsaťšesťročná interpretka prezradila novinku v rozhovore pre denník Plus jeden deň. “Užívam si každý deň a aj napriek nedostatku spánku máme obrovskú radosť z našej ďalšej dcéry, ktorá zatiaľ neplače a väčšinu dňa prespí. Jej meno je Yolana, ale voláme ju Yola,” uviedla.

Jana Kirschner je dvojnásobnou matkou

Dievčatko sa narodilo 9. januára v londýnskej Queen Charlotte’s and Chelsea Hospital prirodzenou cestou. Otcom bábätka je speváčkin partner, hudobný producent Eddie Stevens, s ktorým má aj trojročnú dcéru Matildu Janušku. “Pomaly začíname obaja pracovať. Pripravujeme remixový album, na ktorom budeme spolupracovať s remixérmi z Poľska, Ukrajiny, Českej republiky a Slovenska. Takisto chystáme aj video na skladbu Duch mesta. Okrem toho sa tiež snažím dostať do kondície a venujem sa svojim dvom dcéram. No veľmi by som si priala tráviť viac času na Slovensku, aby si moji rodičia mohli užiť svoje dve vnučky,” vyjadrila sa speváčka.

Jana Kirschner vydala albumy ako V cudzom meste (2000), Pelikán (2002), Veci čo sa dejú (2003), Shine (2007), Krajina Rovina (2010), Moruša: Biela (2013) alebo Moruša: Čierna (2014). Na konte má hity Modrá, Žienka domáca, Pokoj v duši či Bude mi lehká zem, na ktorom spolupracovala s Michalom Horáčkom a Petrom Hapkom.

Informácie pochádzajú z webstránky www.pluska.sk a archívu agentúry SITA.

6. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA