Poznáme termín pôrodu vojvodkyne z Cambridgeu

Vojvodkyňa z Cambridge
Vojvodkyňa z Cambridge SITA/AP
reklama:

Zástupcovia Kensingtonského paláca taktiež prezradili, že Catherine stále trpí nadmerným dávením (hyperemesis gravidarum), no jej stav sa zlepšuje.

Britský princ William a jeho manželka Catherine by mali privítať druhého potomka v apríli 2015. Informáciu zverejnili zástupcovia Kensingtonského paláca. „Ich kráľovské výsosti vojvoda a vojvodkyňa z Cambridgeu s radosťou potvrdzujú, že dieťa by sa malo narodiť v apríli 2015,“ uviedli v oficiálnom vyhlásení a dodali, že 32-ročná Catherine stále trpí nadmerným dávením (hyperemesis gravidarum), no jej stav sa zlepšuje.

William a Catherine prezradili svoje dojmy z tehotenstva

Catherine a 32- ročný William sa zoznámili v roku 2001 na univerzite v Škótsku. Pár tvoria s krátkou prestávkou od roku 2003. Zásnuby sa konali v októbri 2010, princ svojej nastávajúcej daroval 18-karátový zafírový prsteň, ktorý patril jeho matke.

Vojvodkyňa Catherine je späť, už ju netrápi tehotenstvo?

Fotoalbum k článku:

Svadba roka, ako ju označili médiá, sa konala 29. apríla 2011. Ženích navliekol neveste na prst obrúčku z waleského zlata, ktoré svojmu vnukovi darovala kráľovná Alžbeta II.. Dvojicu sobášila vtedajšia hlava anglikánskej cirkvi Rowan Williams. Ich prvorodený syn George Alexander Louis prišiel na svet 22. júla 2013. O tom, že pár očakáva druhého potomka, informovali tento rok 8. septembra.

Informácie pochádzajú z webstránky www.theguardian.com a archívu agentúry SITA.

20. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA