Sláva a úspech ma nezmenili, tvrdí Jennifer Hudson

Jennifer Hudson
Jennifer Hudson SITA/AP
reklama:

Speváčka si myslí, že je aj napriek úspechu rovnaká, ako pred rokmi, keď ešte nebola slávna.

Americká speváčka a herečka Jennifer Hudson tvrdí, že sláva a úspech ju nezmenili. Tridsaťdvaročná držiteľka Oscara to uviedla v televíznej šou Good Morning Britain.

“Stále som to dievča z Chicaga, aj so všetkými tými titulmi, s ktorými vám toho veľa leží na pleciach. Je na vás vyvíjaný oveľa väčší tlak a ľudia toho od vás i odo mňa veľa očakávajú, v skutočnosti som ešte len začala, no podľa mňa je dôležité snažiť sa a oslobodiť sa spod týchto tlakov,” vyjadrila sa Hudson.

Jennifer Hudson sa stala známou v roku 2004 ako finalistka tretej sezóny speváckej súťaže American Idol. Na konte má zatiaľ dva štúdiové albumy – Jennifer Hudson (2008) a I Remember Me (2011).

Okrem spevu sa venuje aj herectvu. Jej filmovým debutom bol muzikál Dreamgirls (2006), ktorý jej v roku 2007 vyniesol Oscara, Zlatý glóbus, cenu BAFTA, Critics’ Choice Movie Award i Screen Actors Guild Award za herecký výkon vo vedľajšej úlohe.

Následne si zahrala tiež v snímkach Sex v meste: Film (2008), Múr nárekov (2008) či Winnie Mandela (2011). Od novembra 2013 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.music-news.com a archívu agentúry SITA.

19. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA