Títo herci z Paneláku sviatok zaľúbených neriešia

Panelák
Panelák facebook.com
reklama:

Zhodujú sa, že ľudia by mali byť k sebe pozorní každý deň bez ohľadu na to, či je sviatok alebo nie.

Herec René Štúr a herečky Petra Millerová a Milena Minichová sa zhodujú v názore, že myslieť jeden na druhého a prejavovať si lásku by ľudia nemali len na Valentína, ale každý deň. Sviatku zaľúbených preto podľa vlastných slov veľký význam neprikladajú. „My sme Valentína nikdy neoslavovali. Samozrejme, je to teraz v móde a patrí sa doniesť aspoň kvietok alebo nejakú drobnôstku, ale Valentína by sme mali mať každý deň,“ poznamenal Štúr.

Na Valentína vždy dúfam, že niečo dostanem, ale nejako moc extra to neriešim, prejavovať lásku a myslieť na toho človeka treba podľa mňa stále,“ dodala Štúrova kučeravá kolegyňa z Paneláku Petra Millerová.

S týmto postojom súhlasí i herečka Milena Minichová. „Je pekné, keď muž príde a dá žene kvetinku, no ja si myslím, že si to treba prejavovať častejšie, ako len raz do roka,“ povedala v rozhovore pre agentúru SITA. Na Valentína plánuje atraktívna blondínka osláviť svoje 33. narodeniny. „Tento Valentín budem mať takú narodeninovú oslavu. Chcem pozvať viacero rodín aj s deťmi, budeme piecť, budeme sa hrať a tak,“ priblížila.

13. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA