Topher Grace z Tie roky sedemdesiate… sa zasnúbil

Topher Grace
Topher Grace SITA/AP
reklama:

Herec a modelka sa spolu s priateľmi zabávali na akcii Heaven Gala, keď jeden z nich vykríkol “Topher je zasnúbený!”.

Americký herec Topher Grace sa údajne minulý týždeň zasnúbil s herečkou a modelkou Ashley Hinshaw. Magazínu Us Weekly to potvrdil nemenovaný zdroj z okolia páru. “Prekvapilo ju to, no bola veľmi šťastná,” prezradil.

Dvadsaťšesťročná modelka a jej o desať rokov starší partner sa v sobotu zúčastnili na podujatí organizácie Art of Elysium. Akcia s názvom Heaven Gala sa konala v kalifornskom meste Santa Monica, kde Hinshaw odfotografovali s diamantovým prsteňom na ruke. Jeden z hostí pre Us Weekly prezradil, že dvojica sa zabávala s priateľmi, keď jeden z nich vykríkol “Topher je zasnúbený!“. Neskôr vraj obdivovali modelkin prsteň.

Topher Grace, celým menom Christopher John Grace, je známy najmä ako Eric Forman zo sitkomu Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006). Zahral si aj vo filmoch Traffic – Nadvláda gangov (2000), Úsmev Mony Lízy (2003), V dobrej spoločnosti (2004), P.S. (2004), Spider-Man 3 (2007), Predátori (2010), Veľká svadba (2013) alebo Interstellar (2014). Médiá ho v minulosti spájali napríklad s Ivankou Trump či herečkou Teresou Palmer. Ashley Hinshaw mohli diváci a diváčky vidieť vlani v seriáli True Blood: Pravá krv (2008 – 2014) a tiež nedávno v pilotnej epizóde seriálovej novinky Agent Carter.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

14. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA