Česká herečka Anna Linhartová zbožňuje ružové vlasy

Anna Linhartová
Anna Linhartová facebook.com
reklama:

Ako priznala mladá herečka, je jej jedno, čo si o jej vzhľade ľudia myslia, ale nesnaží sa za každú cenu pôsobiť extravagantne.

Česká herečka Anna Linhartová sa v celovečernom filme Rozprávkar v réžii Vladimíra Michálka objavila s viacerými farbami vlasov.

Mala som z vlastnej vôle ružové vlasy, a keď sa mi začali zmývať, tak si ma Vladimír pozval, aby som mu zahrala postavu a páčilo sa mu to, tak sme si povedali, že mi tam budú na rôzne obdobia života pridávať rôzne farby. Mám tam oranžové, ružové aj také zelené,” povedala 20-ročná rodáčka z Prahy.

S ružovými vlasmi sa podľa vlastných slov cítila výborne.

Ono sa to ľuďom až tak nepáčilo, ale mne sa to páčilo veľmi, a to som teda mala naozaj celú hlavu. V Rozprávkarovi mám len kúsoček, ale bavilo ma to,” priznala v rozhovore pre agentúru SITA.

Ako ďalej priznala kučeravá dcéra herečky a moderátorky Jitky Asterovej, nesnaží sa na seba za každú cenu pútať pozornosť prostredníctvom svojho výzoru.

Nie som extrovert, to určite nie, extravagant možno, no je mi skôr jedno, čo si ľudia myslia, nepremýšľam nad tým, ako na nich pôsobím,” dopovedala.

facebook.com

15. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA