Dôvody, prečo sa vrátiť k prirodzenej farbe vlasov.

Dôvody, prečo sa vrátiť k prirodzenej farbe vlasov.
thinkstockphoto.sk
reklama:

Farby dokážu vaše vlasy rozžiariť, dodať im lesk, avšak na ako dlho? Existuje pár dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre vaše pôvodné vlasy.

Jeden z najlepších dôvodov je cena. Každomesačná starostlivosť o krásu svojej koruny je naozaj finančne náročná. Kadernícke služby si vyžadujú pravidelnosť a nemalú sumu. Najmä blondínky si za svoje plavé kadere priplatia. Nehovoriac o tom, že si musíme zadovažovať prípravky pre starostlivosť o farbené vlasy, ktoré sú predražené.

Nie je nič horšie ako cestička tmavých vlasov v blond hrive. Aj keď sa rozhodnete byť šetrnejšie k svojim vlasom a budete si ich dávať farbiť každé dva mesiace, veľmi esteticky vaša pýcha nebude pôsobiť.

Viete, aká farba na vlasy sa vám hodí? Otestujte sa!

Vplyvom používania chemických farieb a odfarbovačov strácajú vaše vlasy prirodzený lesk, pružnosť a silu. Vlasy majú skôr tendenciu krepovatieť a vyžadujú si častejšiu úpravu. Farbenie vlasov a časté zmeny farieb vedie k vážnemu a trvácnemu poškodeniu štruktúry vlasu. Preto si každý krok dôkladne premyslite.

Stále premýšľate, či farba, ktorú ste zmenili sa hodí k vašim očiam a pleti, ladí s vašim typom? Prirodzená farba je vám daná tak, aby nespôsobovala agresívne kontrasty, ale ladila a harmonizovala s vašim typom.

Pokiaľ používate na skrášlenie svojich farbených vlasov aj tepelnú úpravu, je to pre vaše vlasy smrteľná kombinácia. Zničené vlasy sa ťažko regenerujú, ak vôbec. Takže sa vzdajte aspoň jedného škodlivého návyku.

23. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod