Hunter Parrish zo seriálu Tráva sa zasnúbil

Hunter Parrish
Hunter Parrish facebook.com
reklama:

Herec požiadal svoju vyvolenú o ruku v sobotu 6. decembra.

Americký herec a spevák Hunter Parrish, známy zo seriálu Tráva (2005 – 2012), sa zasnúbil s herečkou Kathryn Wahl. Dvadsaťsedemročný rodák z Richmondu vo Virgínii požiadal svoju vyvolenú o ruku v sobotu 6. decembra. Magazínu Us Weekly to potvrdil Parrishov hovorca.

Samotný herec sa novinkou pochválil aj na internete, keď v nedeľu prostredníctvom služby WhoSay zverejnil fotografiu so svojou milovanou. “Nepovedala nie,” dopísal k záberu. Rovnaký obrázok umiestnila na internet cez službu Instagram aj Wahl. “Nepovedala som nie,” pripísala k fotografii.

Hunter Parrish sa okrem spomínaného seriálu objavil napríklad aj v televíznom projekte Dobrá manželka (2009). Zahral si aj v komédiách Rodinná dovolenka a iné nešťastia (2006), Je to komplikované (2009) alebo Znovu 17 (2009). Tento rok sa predstavil v dráme Still Alice.

V roku 2012 vydal EP Guessing Games. Kathryn Wahl má za sebou niekoľko menších úloh v projektoch ako Blood Relatives (2012) alebo I Didn’t Know I Was Pregnant (2009 – 2011). Zahrala si aj vo viacerých krátkych filmoch.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com.

10. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA